Srpnový update

31. srpna 2014 v 22:55 | Ivy |  Měsíční update


Přečteno

~ Clayton Alice - Zrzka se dohaluje
hodnocení: /5
komentář: Milé pokračování nádherné romantiky. Třicítka se zamiluje do to zajíčka a on její city opětuje? Ano, chci víc!
~ Evans Katy - Remy
hodnocení:/5
komentář: Kdo by od knihy čekal trochu víc pokračování příběhu Brook a Remyho, bude jistojistě zklamán. Spíš jsem si od knihy slibovala, že se dozvím jak to bylo dál. Takže z části zklamaná jsem, nicméňe bylo i zajímavé číst příběh z pohledu Remyho.
~ Day Sylvia - Pýcha a rozkoš - RECENZE
hodnocení: /5
~ Adornetto Alexandra - Zář - RECENZE
hodnocení: /5
~ Adornetto Alexandra - Zásvětí - RECENZE
hodnocení: /5
~ James Rebecca - Cena nevinnosti - RECENZE
hodnocení: /5
~ Fitzpatrick Becca - Zavržený
hodnocení: /5 - RECENZE
~ Stirling Joss - Najít Sky
hodnocení: /5
komentář: Jediné, co mě na téhle knize mrzí, je to, že už není vydané pokračování (a z nakladatelství mi na dotaz neodepisují :( - nevíte někdo něco?). Jinak je to nádherná kniha. Spisovatelce se podařilo vymyslet originální Savanty a celá ta věc se spřízněnou duší. Áh, já proste CHCI a CHCI pokračování :D.
~ Miller Ranie - Vzácná a drahocená
hodnocení:/5
komentář: Když jsem dočítala třetí díl přála jsem si další. No kdy jsem se ho dočkala a konečně ho přečetla tak z něj nejsem nadšená jak jsem očekávala. Jistě líbil se mi, ale cosi tomu chybělo - proto jsem se jím 'prokousávala tak dlouho, a trvalo mi přečíst ji téměř osm dní (což na mé tempo při čtení je opravdu dlouho). Ze začátku knihy mi vadilo jak měli oba dva tendenci pořád vytahovat Ethana jako dominantního muže. Jistěže nenechá si do toho kecat a máte to rádi tvrdě - pochopily jsme. Jenže to bylo všechno tak sladce romantický (něco pro mě), že bych na všechny chyby skoro zapomněla.

Shlédnuto

~ 21 Jump street
hodnocení: /5
komentář: Nechápu, že jsem se tomuhle filmu tak dlouho bránila. Pobavil mě :).
~ Jedna za všechny
hodnocení: /5
komentář: Usměvná komendie, se špetkou originality.
~ Stejná srdce - RECENZE
hodnocení: /5
~ Breathe in
hodnocení: /5
komentář: Ten typ filmu, co vás buď naprosto osloví nebo ho po prvních pár minutách vypnete, snad proto jsem se k němu odhodlala až na druhý pokus, kdy jsem ho náhodou na poprvé nesmazala hned po dvaceti minutách a jak přišel vhod v jednu nudnou chvíly.
~ Masters of sex
hodnocení: /5
komentář: Pět hvězdiček to má jen prozatím, protože je to seriál. První série mě naprosto uchvátila a zkoukla jsem jí během dvou dnů. Z druhé série jsem jaksi rozpačitá a nevím, co na ní říct.
~ Definice lásky
hodnocení: /5
komentář: Český počin, který se snaží napodobit jiné světové filmy, kde se proplétají osudy různých lidí, bohužel snad za to může ta naše povaha česká, která je ve filmu vyobrazena, že mě to moc nebere.
~ Hvězdy nám nepřály
hodnocení: /5
komentář: Knihu jsem četla a jsem nesmírně ráda, že jí při natáčení zůstaly věrní. Pobrečela jsem si.
~ Rozbřesk 1. a 2. část
hodnocení: /5
komentář: Aby jste si nemysleli, že jsem sto let za opicema a ještě jsem Rozbřesk neviěla, tak to není. Patří to prostě k filmům na které se můžu dívat klidně pětkrát do měsíce.
~ Modrá laguna - Procitnutí
hodnocení: /5
komentář: Taky film na který můžu čučet furt. Je to nádherná romantika, co víc říct? :)
~ Před půlnocí
hodnocení: /5
komentář: Ten příběh je sám o sobě nádherný. Jako mladí se potkaly ve vlaku a strávily spolu jeden den na konci něho si slíbili, že se znovu za rok potkají - to se nesplnilo. Druhý film se odehrává v Paříži znovu během jednoho dne a je to o znovushledání. Třetí se odehrává v Řecku s odstupem času kdy oba mají děti a čelí krizy. Ve všech filmech si vyslechnete spoustu dlouhých monologů, některé zajímavé některé méňě. Proto je to podle mě nejslabší díl v porovnání s předšlými mi tolik neučaroval, ale bylo fajn se na to koukat :).
~ The Knick: Doktoři bez hranic
hodnocení: /5
komentář: Páni, rozhodně něco úplně nového a originálního. Halvně pro ty, co se zajímají o zdravotnictví (to jsem já, moje budoucí povolání je zdravotní sestra). Všechno, co se tam děje je tak realistké a šokující. Zatím jsou dovysílány jen čtyři díly a rozhodně to za pět hvězd stojí. Mimochodem, dávají ho nna Cinemaxu v pozdních hodinách, takže nic nemusíte stahovat. A na edna.cz najdete zajímavé informace nejen o seriálu ale i o zdravotnictví v téhle době.
~ Bitten
hodnocení: /5
komentář: Fantasy seriál o společenství vlkodlaků, které jinak pojato. Zasekla jsem se u sedmého dílu, na další se vrhnu až se budu opravdu nudit. Zatím takový průměrný i když to jak tam jsou vlci vykresleni je originální a zajímavé.
~ Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
hodnocení: /5
komentář: A tak když už ho dávaly v telce tak jsem zlákala mladší ségru ať se se mnou koukne na něco normálního - né její Violettu a jiné podobné s... z DisneyChanel.

Objeveno

Dostáváme se do kategorie, kde je směsice věcí, které jsem objevila od muziky, po blogy a další.
~ Emilie Nicholas - Grown up
komentář: Písničky tohohle typu jsou moje krevní skupina. Zatím je to jen jedno-songové zelíbení, protože zpěvačka nemá moc výtvorů, ale doufám, že se to změní.
~ Mumford and Sons - Winter winds
komentář: Je to spíš znovuobjevení téhle skupiny, kdysi jsem ji hodně poslouchala. Je taková ta typická anglická skupina. O téhle písničce byla zmínka v knize Vzácná a drahocená a tak jsem si pustila - jak to obvykle dělávám když se o nějaké knize zmíní v knize. U novějších písniček si můžete všimnout, že obměnili členy skupiny a s nimi to prostě není ono.
~ Spoustu nových knih v 'chystám se číst'Protože jsem samozřejmě zároveň s psaním blogu začala šmejdit kolem na jiných knižních blozích narazila jsem na různé zajímavé recenze, které mě zaujaly, nebo na články o vycházejících knihách. Tady je pár příkladů mého zájmu - Osudový polibek, Selekce, Čistý, Jsem roztříčtěná a další.

P.S. Nejsem si jistá zda měsíční update budu psát každý měsíc, každopádně teď jen tak zkouším a nejsem schopná se rozhodnout zda se mi tenhle typ článku líbí :D.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliz Eliz | Web | 1. září 2014 v 16:20 | Reagovat

Nic z toho, co jsi četla, jsem já teda nečetla. Zdá se, že máme dost odlišný žánr, který čteme, ale jinak ty knihy vypadají dobře :-)
Hvězdy nám nepřály jsem ještě neviděla, chystám se na to. Knihu jsem četla, ale nerozbrečela mě... zvláštní, já, taková želva, co fňuká hned při sebeméně dojemné scéně :-D

2 Kate Kate | E-mail | Web | 2. září 2014 v 17:46 | Reagovat

I když bloguješ jen velmi krátce, blog máš moc hezký. :) Hned si tě jdu zapsat. ;)
A nediv se, že odepisuji tak pozdě, byla jsem na dovolené. ;)

3 Ami Ami | E-mail | Web | 2. září 2014 v 18:08 | Reagovat

Z tvých knin co tu máš vypsané jsem ani jednu nečetla, ale nekteré vypadají vábně!
Některé filmy jsem také viděla a Hvězdy...Bože, no, dokonalý!

PS: Na blogu jsi psala o spřátelení a já nemám důvod, proč Tě nepřijmout, protože blog máš velmi pěkný, takže Tě beru!

4 Kate Kate | E-mail | Web | 6. září 2014 v 16:12 | Reagovat

Páni, toho teda je... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama